НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА

Робота виконана відповідно з договором між НДІ ПІДЗЕМСПЕЦБУД і Державною установою «Інститут нейрохірургії ім. Академіка А. П. Ромоданова АМН України» з метою обстеження технічного стану конструкцій, порівняння виконаних будівельних робіт з проектною документацією, виявлення пошкоджень та відхилень від проекта, визначення будівельної готовності конструкцій і інженерних мереж та розробки рекомендацій щодо подальшого будівництва клінічного корпусу №3.

Подробнее...

РОБОЧИЙ ПРОЕКТ

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

Виконання робіт по договору передбачало розробку робочого проекту з метою капітального ремонту даху будівлі побутових приміщень КЗЦ з перевлаштуванням горищного даху, що функціонально використовується.

Клас наслідків (відповідальності) будівлі СС1. Категорія складності - ІІ.

Подробнее...

Проведение проектно-изыскательских работ по обследованию, определению технического состояния, корректировке паспорта технического состояния зданий Одесского порта выполнено в соответствии с договорами в между НИИ ПОДЗЕМСПЕЦСТРОЙ и Администрацией морских портов Украины и Одесским морским портом.

Подробнее...

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА

Роботу виконано відповідно з договором між НДІ ПІДЗЕМСПЕЦБУД і ТОВ «ВІКО-БУД» з метою визначення технічного стану, причин дефектів та пошкоджень конструкцій будівлі школи № 53 у м. Києві, а також розробки рекомендацій щодо її подальшої експлуатації та розробки паспорту технічного стану.
Відомо, що будівля побудована в 1936 р., а в 80-ті роки минулого століття біля її правого та лівого крила зведені двоповерхові прибудови, за правою прибудовою, крім того прибудована венткамера.

Подробнее...